Zombi Dizileri

Zombi Dizileri

 • 1. All of Us Are Dead (2022)

  All of Us Are Dead

  Hepimiz Öldük, Lee Jae-kyoo ve Kim Nam-su tarafından yönetilen bir Kore zombi korku reşit olma dizisidir. Gösteri, Joo Dong-geun tarafından 2009 yılında aynı adlı bir webcomic'ten uyarlandı. Dizi, Ocak 2022'nin sonlarında ikinci sezonu geliştirme aşamasında olan Netflix'te kullanıma sunuldu. Hyosan Lisesi öğrencileri için sınavların başladığı gün, okulun biyoloji öğretmeni tarafından uydurulan bir zombi virüsü salıverilir ve kampüs salgın için sıfır noktası olur. Çoğu öğrenci, günün başında telefonlarını personele vermek zorunda kaldığı için, dış dünyayla iletişim kurma yetenekleri sınırlıdır. Kalan öğrenciler hayatta kalmak için bir araya gelmek zorundadır, ancak onların haberi olmadan salgın şehre çok erken ulaşır.

 • 2. Fear the Walking Dead (2015)

  Fear the Walking Dead

  Fear the Walking Dead , The Walking Dead Television Universe'deki ikinci televizyon Zombie Apocalypse dizisidir . The Walking Dead orijinal çizgi romanın uyarlaması olsa da Fear , Robert Kirkman tarafından dizi için yaratılan orijinal karakterlerin yer aldığı orijinal bir hikaye. Fear the Walking Dead'i abla serisinden daha fazla ayıran şey, öncülü ve zaman çizelgesindeki yeridir. The Walking Dead kıyamete iki ay kala başlıyor. Fear the Walking Dead , Zombie Apocalypse'i ilk günlerinde gösteriyor, çünkü ülkeyi kasıp kavuran garip bir virüse dair haberler gelmeye başlıyor. Ardından, bir Los Angeles ailesinin, ardından gelen kitlesel histeri sırasında hayatta kalma mücadelesi ve ölüler dirilmeye başlarken toplumun çöküşünün kaosu var. 2. Sezondan itibaren dizi, ana oyuncu kadrosunu Kuzey Amerika'nın kıyamet sonrası Batı Kıyısı'nda gezinirken göstererek serinin köklerine geri dönüyor.

 • 3. Tales of the Walking Dead (2022)

  Tales of the Walking Dead

  Dead-verse'ten yeni ve zaten tanıtılmış karakterlere odaklanan bağımsız saatlerden oluşan antoloji serisi.

 • 4. The Walking Dead: World Beyond (2020)

  The Walking Dead: World Beyond

  Zombi kıyametinde yetiştirilen ilk nesil olan kahraman bir genç grubu, babalarını ve muhtemelen dünyayı kurtarmak için ülke çapında bir yolculuğa çıkmak üzere evlerinin güvenliğini terk etmeye ilham veren bir mesaj alır.