tk

tk

 • 1. The Uncanny Counter (2020)

  The Uncanny Counter

  Demon Huntersda kötü ruhları yakalamak için restoran çalışanı kılığına giren bir grup avcıyla tanışıyoruz. Bu varlıklar sonsuz yaşam arayışı içinde dünyaya döndüler ve hepsi ülkeyi korumaya yemin ettiler. Tüm avcıların özel yetenekleri vardır; Do Ha Na yakındaki ruhları hissedebilir ve anıları okuyabilir, Ga Mo Tak güçlüdür ve Chu Mae Okun iyileştirici güçleri vardır. Choi Jang Mool aralarında en yaşlı olanıdır, Kore avcıları arasında yaşayan bir efsanedir ve grubun tüm masraflarından sorumludur. Yani Moon en genç olanıdır, çocukken bir araba kazası geçirmiş ve sonunda avcıların görevlerinde kilit bir oyuncu haline gelmiştir.

 • 2. My Demon (2023)

  My Demon

  Do Do Hee bir chaebol mirasçısıdır ve Jung Koo Won dahil birçok insanın düşmanıdır. İkincisi insanlardan üstün bir varlıktır, ancak güçlerini kaybettiğinde onları geri kazanmak için Do Do Hee ile birlikte çalışması gerekir.

 • 3. Welcome to Samdal-ri (2023)

  Welcome to Samdal-ri

  Jo Sam-Dal (Yu Oh-Seong), Cho Eun-Hye sahne adıyla Seulde popüler bir fotoğrafçıdır. Ani bir olay kariyerini mahvedince Seulü terk edip memleketi Samdal-riye dönmek zorunda kalır. Çok düşüncesizce hareket eden ve çoğu zaman gücendiren Cho Yong-Pil (Ji Chang-Wook) da orada yaşamaktadır. Annesi bir dalgıçtı ve yanlış hava tahmini nedeniyle öldü.Bir yetişkin olarak kendisi de hava tahmincisi oldu ve son derece titizdir, bu da şirkette her zaman çatışmalara yol açar. Jo Sam-Dalın aksine Samdal-riden hiç ayrılmadı ve şehre çok bağlı hissediyor. Oradaki yaşlı sakinlerle dikkatle ilgileniyor. Jo Sam-Dal ve Xho Yong-Pil çocukken yakın arkadaşlardı. Yıllar sonra yeniden buluşurlar ve eski dostlukları kısa sürede aşka dönüşür...

 • 4. Sparkling Watermelon (2023)

  Sparkling Watermelon

  Köpüklü Karpuz, örnek bir öğrenci ile zaman kayması yaşayan ve 18 yaşındaki babasıyla tanışan bir grup üyesi arasında ikili bir hayat yaşayan bir çocuğun hikayesini anlatacak. İkili orada dostluklar kuracak.