Re

Re

 • 1. Ted Lasso (2020)

  Ted Lasso

  Adını taşıyan Ted Lasso, güzel oyunla ilgili kesinlikle hiçbir deneyimi olmamasına rağmen , hayali İngiliz Premier Ligi futbol kulübü AFC Richmond'un yeni menajeri olarak işe alınan bir Amerikan kolej futbolu koçudur . Onu işe alan kadın, Rebecca Welton, eski kocası Rupert'ın sadakatsizliğine derinden içerlemiştir; AFC Richmond, Rupert'ın gerçekten sevdiği tek şey olduğu için , Ted'in koçluğunun, sırf ona kin duyabilmek için takımın tanka girmesine neden olacağını umuyor. Buna rağmen Ted, deneyimsizliğinden yılmaz ve benzersiz koçluk tarzını kulübe getirmeye koyulur ve karşılaştığı herkesi kazanmak için çalışır. Gösteri, Lasso'nun bunun yerine Tottenham Hotspur'a koçluk yaptığı NBC Sports'un 2013'ten 2014'e kadar Premier Lig yayınına ilişkin bir dizi reklama dayanıyordu. Dizi 14 Ağustos 2020'de gösterime girdi.

 • 2. The Sopranos (1999)

  The Sopranos

  Dizi, bir panik ataktan sonra gizlice bir terapistle görüşmeye başlayan North Jersey mafya babası Tony Soprano'nun ( James Gandolfini ) etrafında dönüyor . Neşe ve Gerçeklik Terapisi, sorunlu, sosyopatik annesi Livia'nın artık kendi başının çaresine bakamayacağı anlaşılınca huzurevine gönderilmesiyle çakışınca Neşe ve Gerçek Başlar. Oradan, dizi Tony'nin sorunlu ikili ailelerine odaklanıyor: biyolojik ailesi - uzun süredir acı çeken karısı Carmela, A öğrencisi olmayan kızı Meadow, başarısız oğlu AJ ve aynı derecede ahlaki açıdan iflas etmiş kız kardeşi Janice - ve dahil olduğu organize suç ailesi. acı amcası Junior, 'yeğeni' (aslında karısının kuzeni) Christopher ve daha fazlasını içerir.

 • 3. Kübra (2024)

  Kübra

  Gökhan (Çagatay Ulusoy), İstanbulun arka sokaklarında yaşayan bir gençtir. Hayatının aşkıyla evlenebilmek için hayatını düzene sokmaya çalışıyor. Bir gün üyesi olduğu sanal arkadaşlık grubundan gelen bir mesajla Gökhanın hayatı alt üst olur. Kübra isimli hesaptan gelen mesajda kimsenin bilmediği olaylara ilişkin bilgiler yer alıyor. Gökhan mesajı okumaya devam ederken kendisini seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir durumda bulur.

 • 4. Sherlock Holmes (2009)

  Sherlock Holmes

  19. yüzyılın sonu. Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.), üzerinde çalıştığı vakaları çözmek için tümdengelimli mantığı ve bilimsel yöntemi kullanmasıyla tanınan bir dedektiftir. Doktor. John Watson (Jude Law), maceralarında ona her zaman eşlik eden sadık ortağıdır. Ancak Watson, Mary Morstan (Kelly Reilly) ile evlenmeyi planladığından bu durum değişmek üzeredir. Bu, meslektaşının gitmesini istemeyen Holmesu memnun etmiyor. İkilinin son davası, genç bir kızın öldürülmesini öngören korkunç bir ritüeli gerçekleştirmekten dolayı tutuklanan Lord Blackwoodu (Mark Strong) içeriyor. Blackwood zaten dört kadını öldürmüştü ve halk arasında güçlü bir büyücü olarak biliniyordu. Tutuklanır ve daha sonra asılmaya mahkum edilir, ancak gizemli bir şekilde tabutunun bırakıldığı mezardan çıkarken görülür. Holmes ve Watson vakayı çözmek için çağrılır ve bu, hiçbir tür büyüye inanmayan dedektif için çok geçmeden büyük bir zorluk haline gelir. Soruşturmaların ortasında Holmesun aşık olduğu deneyimli hırsız Irene Adler (Rachel McAdams) geri döner.