İzlediklerim

İzlediklerim

 • 1. Lost in Space (2018)

  Lost in Space

  Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinson ailesi, hayatta kalmak ve kaçmak için her şeye rağmen savaşır, ancak etrafı gizli tehlikelerle çevrilidir.

 • 2. The 100 (2014)

  The 100

  Dizi, Dünya'yı harap eden bir nükleer kıyametten 97 yıl sonra, 2149'da başlıyor. Hayatta kalanların, o sırada yörüngede olan ve o zamandan beri Ark adı verilen tek bir büyük istasyonda birleşen on iki ulusal uzay istasyonunun sakinleri olduğu düşünülüyordu. Bu gemide yasalar katıdır ve kaynaklar azalmaktadır - yani Ark'ın liderler potansiyel bir çözüm olarak Dünya'ya dönüyor. Yüz çocuk suçlu, yeniden yerleşime uygun olup olmadığını görmek için bir indirme gemisiyle Dünya'ya gönderilir. Bir iniş kazası nedeniyle Sandık'tan ayrılan suçlular, yerde kamp kurmaya çalışır. Ancak grubun nihai liderleri - babasının bildiği için öldürüldüğü sır nedeniyle tek kişilik hücrede tutulan ayrıcalıklı bir genç kadın olan Clarke Griffin ( Eliza Taylor ) ve asi eski bir gardiyan olan Bellamy Blake ( Bob Morley ) Ark, yasadışı küçük kız kardeşi Octavia'yı ( Marie Avgeropoulos ) öğrendi) - Bilmediğiniz bir gezegende gençlerden oluşan işlevsel bir toplum kurmanın kendi başına yeterince zor olduğunu bulun, bir başka önemli zorluk daha var: Dünya üzerindeki tek insanlar onlar değil. Kamp, kıyametten sağ kurtulan ve 100 kişinin kendi bölgelerine inişinden memnun olmayan insanların klanları olan Grounders ile kısa sürede çatışmaya girer.

 • 3. Squid Game (2021)

  Squid Game

  Tamamı Hwang tarafından yazılan ve yönetilen dokuz bölümden oluşan dizi, ilk olarak 17 Eylül 2021'de dünya çapında Netflix'te yayınlanmak üzere kullanıma sunuldu. Dizinin başrollerinde Lee Jung-jae , Park Hae-soo ve Wi Ha-joon, model Jung ile birlikte İlk oyunculuk rolünde Ho-yeon ve özel görünümlerde Gong Yoo ve Lee Byung-hun . Orta yaşlı şoför Seong Gi-hun (Lee), annesiyle sürekli bir yoksulluk içinde, başarısız bir iş girişiminden kaynaklanan diz boyu borçlu ve ciddi bir kumar bağımlılığı içinde yaşıyor ve aynı zamanda boşandıktan sonra kızına bakmak için mücadele ediyor.

 • 4. Teen Wolf (2011)

  Teen Wolf

  Scott McCall (Tyler Posey) tipik bir genç, tipik bir ergenlik problemi olan bir genç. Okuldaki en iyi karakter için, Lacrosse'ta ilk koşu için ve en büyük masa için. Çoğu zaman, da Scott ve Hans, bir skeçte ven er, bliver han overfaldet ve bidt af en varulv! Hacimli yaşam için bir seçenek olabilir, en çok para kazanmak için, en iyi yerde ve en önde, erkekler bir grup için en iyi parayı verir, en iyi fiyat için en iyi jambon.

 • 5. See (2019)

  See

  Bir virüs insanlığı yok etti. Hayatta kalanlar kör çıktı. Yüzyıllar sonra ikizler efsanevi görme yeteneğiyle doğduğunda, babaları kabilesini tehdit altındaki bir kraliçeye karşı korumalıdır.