İzlediğim Karışık Yabancı FİLMLER

İzlediğim Karışık Yabancı FİLMLER

 • 1. Görevimiz Tehlike: Rogue Nation (2015)

  Görevimiz Tehlike: Rogue Nation

  Mission: Impossible - Rogue Nationda Ethan Hunt (Tom Cruise), ünlü Sendikanın gerçek olduğunu keşfeder ve IMFyi yok etmeye çalışır. Peki ama kendileri kadar eğitimli ve donanımlı gizli bir ulusla nasıl savaşılır? Özel temsilci, pek güvenilir olmayan kişiler de dahil olmak üzere mevcut tüm yardımlara güvenmek zorundadır.

 • 2. Harry Potter ve Melez Prens (2009)

  Harry Potter ve Melez Prens

  Lord Voldemort (Ralph Fiennes) hem büyücülük hem de Muggle dünyaları için gerçek bir tehdittir. Harry Potter (Daniel Radcliffe) tehlikenin Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunda olduğundan şüpheleniyor, ancak Albus Dumbledore (Michael Gambon) onu Karanlık Lordla son yüzleşmeye hazırlamakla daha çok ilgileniyor. Dumbledore meslektaşı Horace Slughornu (Jim Broadbent) yeni İksir öğretmeni olarak davet eder, çünkü Severus Snape (Alan Rickman) sonunda Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersleri verme hayalini gerçekleştirir. Aynı zamanda Harry, aynı zamanda Dean Thomasın (Alfie Enoch) da ilgi odağı olan, en yakın arkadaşı Ronun (Rupert Grint) kız kardeşi Ginny Weasleye (Bonnie Wright) giderek artan bir ilgi duymaya başlar.

 • 3. Enola Holmes (2020)

  Enola Holmes

  Film , Sherlock'un ( Henry Cavill ) küçük kız kardeşi Enola Holmes'un ( Millie Bobby Brown ) ve Mycroft Holmes'un ( Sam Claflin ) kayıp anneleri Eudoria'yı ( Helena Bonham Carter ) bulmak için çıktığı macerayı anlatıyor. Londra'ya giderken , ortadan kaybolmasının geniş kapsamlı sonuçları olan genç bir aristokrat olan kaçak Viscount Tewksbury ( Louis Partridge ) ile karışır. Enola, kardeşlerinin, özellikle de onu korkunç bir bitirme okuluna göndermeyi tercih eden Mycroft'un bir adım önünde kalırken birden fazla gizemi çözmek zorundadır

 • 4. Harry Potter ve Sırlar Odası (2002)

  Harry Potter ve Sırlar Odası

  Dursley teyzesi ve amcasının evinde tatilde olan Harry Potter (Daniel Radcliffe), kendisini Hogwarts Sihir Okuluna dönmemesi konusunda uyarmaya gelen ev cini Dobbyden beklenmedik bir ziyaret alır, çünkü orada büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır. . Harry onu dinlemez ve çalışmalarına dönmeye karar verir ve yeni şeylerle dolu 2. yılla karşı karşıya kalır. Bunlardan biri, büyük bir gönül yarası olarak kabul edilen ve kişisel pazarlama yapma fırsatını kaçırmayan yeni Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü Gilderoy Lockhartın (Kenneth Branagh) işe alınmasıdır. Ancak Dobbynin uyarısı doğrulanır ve çok geçmeden tüm Hogwarts, taşlaşmış öğrencilerin ortaya çıkmasıyla sonuçlanan bir gizemin içinde kalır.

 • 5. Enola Holmes 2 (2022)

  Enola Holmes 2

  İlk filmdeki olayların ardından Enola Holmes kendi dedektiflik bürosunu kurmuştur, ancak genç bir kadın olması ve efsanevi ağabeyi Sherlock'un gölgesinde kalması nedeniyle işleri zora girer . Ancak, bir kibrit fabrikasında çalışan genç bir kız, kayıp kız kardeşini bulması için onu işe aldığında çok geçmeden molasını bulur - bu, Sherlock tarafından ele alınan ve geniş kapsamlı sonuçları olan bir gizeme dönüşen bir davadır.

 • 6. Görevimiz Tehlike III (2006)

  Görevimiz Tehlike III

  Ajan Ethan Hunt (Tom Cruise) IMF için saha çalışmalarından uzaktadır ve yalnızca yeni ajanlar için eğitmen olarak çalışmaktadır. Artık evlenmeyi düşündüğü ve asıl işi hakkında hiçbir şey bilmeyen Julia (Michelle Monaghan) ile sakin bir hayat sürmektedir. Ancak öğrencilerinden biri olan Lindsey (Keri Russell), vicdansız bir silah tüccarı olan Owen Davian (Philip Seymour Hoffman) tarafından yakalandığında Ethan tekrar göreve çağrılır. Onu kurtarmak için eski arkadaşı Luther Stickell (Ving Rhames), ulaşım uzmanı Declan (Jonathan Rhys Meyers) ve Zhenden (Maggie Q) oluşan yeni bir ekip kurulur.

 • 7. Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1 (2023)

  Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1

  Operasyon ajanı Ethan Hunt (Tom Cruise), bugüne kadar karşılaştığı en tehlikeli görev için geri dönüyor. Ölümden korkmayan müthiş casus ve onun güvenilir IMF ekibi, yanlış ellere geçerse tüm insanlığı riske atabilecek korkunç yeni bir silahın izini sürmelidir. Eski yoldaşları Luther (Ving Rhames), Benji (Simon Pegg) ve Ilsa Faust (Rebecca Ferguson) ile birlikte yeni katılan hırsız Grace (Hayley Atwell), yapay bir zekayı yakalamak için gezegenin etrafında ahlaki bir yarışa öncülük edecek. dünya çapında hükümetleri devirme potansiyeline sahip. Karşılarında, insanlığı tehdit eden Varlıka hizmet eden ajanla bekleyen hesapları olan Huntın geçmişinden eski ve güçlü bir düşman olacaktır.

 • 8. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (2004)

  Harry Potter ve Azkaban Tutsağı

  Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunda öğretmenliğin 3. yılı yaklaşıyor. Ancak okulun etrafını büyük bir tehlike sarmıştır: Katil Sirius Black (Gary Oldman), o zamana kadar kaçılamaz olduğu düşünülen Azkaban hapishanesinden kaçmıştır. Ruh Emiciler, okulu korumak için gönderilir; kendilerine yaklaşan herkesin yaşam enerjisini emen, okulu savunabilecek ya da durumu daha da kötüleştirebilecek garip varlıklar.

 • 9. Görevimiz Tehlike: Yansımalar (2018)

  Görevimiz Tehlike: Yansımalar

  Başka bir imkansız görev için CIA özel ajanı August Walker (Henry Cavill) ile güçlerini birleştirmek zorunda kalan Ethan Hunt (Tom Cruise), kendisini bir kez daha Solomon Lane (Sean Harris) ile karşı karşıya bulur ve eski tanıdıklarının yer değiştirdiği bir ağın içinde sıkışıp kalır. gizemli çıkarlar ve şüpheli ahlaklı temaslar tarafından. Geçmişten gelen ve peşini bırakmayan kararların acısını çeken Huntın, IMFdeki arkadaşlarının yardımıyla duygularıyla yüzleşmesi ve yıkıcı bir patlamanın meydana gelmesini engellemesi gerekiyor.

 • 10. Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001)

  Harry Potter ve Felsefe Taşı

  Harry Potter (Daniel Radcliffe), teyzesi ve amcası Dursleylerle mutsuz bir şekilde yaşayan 10 yaşında yetim bir çocuktur. Ta ki aniden genç büyücülerin eğitimi konusunda uzmanlaşmış ünlü bir okul olan Hogwartsa katılma davetini içeren bir mektup alana kadar. Başlangıçta Harrynin mektubu okuması amcası Vernon (Richard Griffiths) tarafından engellenir, ancak kısa süre sonra onu okula götürmek için evine gelen Hogwarts bekçisi Hagrid (Robbie Coltrane) onu ziyaret eder. O andan itibaren Harry, hiç hayal etmediği büyülü bir dünyayı keşfetmeye başlar ve yeni arkadaşları Ron Weasley (Rupert Grint) ve Hermione Granger (Emma Watson) ile çok çeşitli maceralar yaşar.

 • 11. Görevimiz Tehlike: Hayalet Protokol (2011)

  Görevimiz Tehlike: Hayalet Protokol

  Gizli ajan Ethan Hunt (Tom Cruise), ülkenin Kremlini bombalamakla suçlanmasının ardından ABD Başkanı tarafından diskalifiye edilir. IMF ajanlarına son vermeyi amaçlayan Hayalet Protokol başlıyor. Herhangi bir kaynak veya destek olmadan Ethan, hem kendi adını hem de çalıştığı ajansı temize çıkarmanın bir yolunu bulmalıdır. Bu amaçla, kendisi gibi hain ajanlar olan Benji (Simon Pegg) ve Jane (Paula Patton) ve ayrıca eski bir ajan olan ve şu anda analist olarak çalışan Brandt (Jeremy Renner) ile çalışmaya başlar.