reklam reklam

HAN'S SERIES UNIVERSE

HAN'S SERIES UNIVERSE

 • 1. The Book of Boba Fett (2021)

  The Book of Boba Fett

  The Book of Boba Fett, Disney+ tarafından yayınlanan bir dizi. Bu dizi, Star Wars evreninde geçen bir hikâyeyi anlatıyor ve Boba Fett adında bir karakterin öyküsünü konu alıyor. Dizi, Star Wars: The Mandalorian dizisiyle aynı evrende geçiyor ve The Mandalorian'ın ikinci sezonunun bir parçası olarak yayınlandı. The Book of Boba Fett, Boba Fett'in Mandalore'daki yeniden yükselişini ve güçlerini nasıl geri kazandığını anlatıyor. Dizi, Boba Fett'in yanı sıra onun partneri olan Fennec Shand gibi diğer çekici karakterlerin de hikâyelerini anlatıyor. Dizi, aksiyon dolu sahneler ve heyecan verici olaylarıyla izleyenleri ekran başına kilitliyor.

 • 2. Loki (2021)

  Loki

  Avengers: Endgame olaylarından sonra geçen dizi , New York Savaşı'ndan sonra Tesseract/Space Stone ile kaçan Alternate Universe Loki ( Tom Hiddleston ) notunu konu alıyor . Zaman akışının dışında var olan ve kendisini Kutsal Zaman Çizelgesini korumaya adamış bir kuruluş olan Zaman Değişimi Otoritesi tarafından tutuklanır, ardından zorla işe alınır ve ajanlarına düşman olan ve onları katleden başka bir versiyonunu durdurmalarına yardım eder. kontrol edilmezse potansiyel olarak gerçekliğin kendisini tehdit edebilir. Bu biraz kafa karıştırıcı geliyorsa, merak etmeyin: Loki'nin kafası da aynı derecede karışık. Ancak bunu kendi lehine çevirmeye kararlıdır.

 • 3. Ahsoka (2023)

  Ahsoka

  Ahsoka Tano'nun maceralarını konu alıyor. The Mandalorian'dan bir yan dizi daha.

 • 4. Falcon ve Kış Askeri (2021)

  Falcon ve Kış Askeri

  Avengers: Endgame olaylarından altı ay sonra geçen dizi, Sam Wilson ( Anthony Mackie ) ve Bucky Barnes'ı ( Sebastian Stan ) dünya çapında bir macerada takip ediyor ve Sam başlangıçta Kaptan kimliğini ve kalkanını üstlenmeyi reddettikten sonra yeteneklerini teste tabi tutuyor. Amerika _ Geri dönen oyuncular ve karakterler arasında Sharon Carter rolünde Emily VanCamp , Helmut Zemo rolünde Daniel Brühl , Georges Batroc rolünde Georges St-Pierre , Ayo rolünde Florence Kasumba ve Don Cheadle yer alıyor.James Rhodes rolünde yeni gelenler arasında Karli Morgenthau rolünde Erin Kellyman , John Walker rolünde Wyatt Russell , Lemar Hoskins rolünde Clé Bennett , Sarah Wilson rolünde Adepero Oduye , Joaquin Torres rolünde Danny Ramirez , Isaiah Bradley rolünde Carl Lumbly , Eli Bradley rolünde Elijah Richardson ve Julia yer alıyor. Louis-Dreyfus , Contessa Valentina Allegra de Fontaine rolünde.

 • 5. Marvel Studios Legends (2021)

  Marvel Studios Legends

  Gelecek hikayelere hazırlık olarak MCU'daki destansı kahramanları, kötü adamları ve anları yeniden ziyaret edin. Her dinamik bölüm, gelecekteki etkinlikler için zemin hazırlayarak doğrudan gelecek seriyi besler. Bu seri, benzersiz Marvel Sinematik Evrenini oluşturan birçok ipliği bir araya getiriyor.

 • 6. Moon Knight (2022)

  Moon Knight

  Steven Grant ( Oscar Isaac ) iyi değil. Uykusuzluk ve halüsinasyonlardan muzdarip, onun için uyanık hayatı ile rüyaları arasındaki sınırı bulması zor. Kendisini başka bir adla tanıyan birinden bir telefon aldıktan sonra Steven, gerçekliğinin zaten zayıf olan iplerinin çözülmeye başladığını fark eder. Başka bir hayatta, kimliği yeniden su yüzüne çıkan bir paralı asker olan Marc Spector olduğu ortaya çıktı. Mısır Ay Tanrısı Khonshu (seslendiren F. Murray Abraham ) tarafından bahşedilen güçler, Steven ve Marc içlerindeki kaosu kucaklamalı, hızla dağılmakta olan zihinleriyle başa çıkmalı ve esrarengiz Arthur Harrow'un ( Ethan ) liderliğindeki bir tarikatla yüzleşmelidir. Hawke ).

 • 7. The Mandalorian (2019)

  The Mandalorian

  Star Wars: The Mandalorian , daha yaygın olarak The Mandalorian olarak bilinir ve pazarlanır , Star Wars evreninde geçen bir Space Western dizisi ve seri tarihindeki ilk canlı aksiyon televizyon dizisidir. Jon Favreau tarafından yaratıldı , yürütücü yapımcılığını Favreau, Dave Filoni , Kathleen Kennedy , Colin Wilson ve Rick Famuyiwa note yaptı ve ortak yapımcılığını Karen Gilchrist üstlendi. İlk üç sezonun yönetmenleri arasında Favreau, Filoni, Famuyiwa, Deborah Chow, Bryce Dallas Howard , Taika Waititi , Peyton Reed , Carl Weathers veRobert Rodriguez . Galaktik İmparatorluğun düşüşünden beş yıl sonra geçen dizi , klanının gizli yerleşim bölgesini desteklemek için kanunsuz Dış Halka'da faaliyet gösteren bir Mandalor Ödül Avcısını ( Pedro Pascal ) konu alıyor. Çoğu kişi tarafından basitçe "Mandaloryalı" veya "Mando" olarak bilinen adının daha sonra Din Djarin olduğu ortaya çıktı . Bir grup İmparatorluk görevlisinden şüpheli bir işi kabul ettikten sonra , hedefinin doğaüstü güçlere sahip garip bir uzaylı bebek olduğunu öğrenince şok olur.

 • 8. Hawkeye (2021)

  Hawkeye

  Eski İntikamcı Clint Barton, diğer adıyla Hawkeye'ın patlama sonrası New York'ta görünüşte basit bir görevi var: Noel için ailesinin yanına dönmek. Ancak geçmişinden gelen bir tehdit ortaya çıktığında Hawkeye, bir suç komplosunu ortaya çıkarmak için 22 yaşındaki yetenekli bir okçu ve en büyük hayranı olan Kate Bishop ile gönülsüzce iş birliği yapar.

 • 9. WandaVision (2021)

  WandaVision

  Avengers: Endgame'in hemen sonrasında geçen Wanda Maximoff ( Elizabeth Olsen ), kendisini, sevgilisi Vision'ın ( Paul Bettany ) bir kez daha anlaşılmaz bir şekilde hayatta olduğu alternatif bir gerçeklikte bulur . İkisi , New Jersey, Westview'in pastoral, sitcom benzeri kasabasında görünüşte süper kahramanlardan yoksun yeni bir hayata alışırken Mutlu Bir şekilde Evlenirler ... ama bir şeyler doğru değil. Stepford Suburbia'larında her şeyin göründüğü gibi olmadığı hemen anlaşılır .ve SWORD ajanları mahalleye girmeye çalışırken yeni sorunlar ortaya çıktıkça, ikisi sonunda yeni hayatlarının kalbinde rahatsız edici bir şey keşfederler....

melbet giriş