Film

Film

 • 1. Labirent: Son İsyan (2018)

  Labirent: Son İsyan

  Destanın üçüncü filminde Thomas (Dylan O Brien), ölümcül bir hastalığa çare bulma görevine çıkar ve İSYANın planlarının insanlık için feci sonuçlara yol açabileceğini keşfeder. Şimdi WICKEDe teslim olup olmayacağına karar vermesi ve örgütün bunun onun son deneyi olacağına dair verdiği söze güvenmesi gerekiyor.

 • 2. Karanlıklar Ülkesi (2003)

  Karanlıklar Ülkesi

  Yağmurlu bir gecede, tıp öğrencisi Michael Corvin (Scott Speedman) metro istasyonuna girdiğinde kendisini iki düşman grup arasındaki şiddetli çatışmanın ortasında bulur. Bir tarafta vampirlerden oluşan elit bir grup olan Ölüm Tüccarları var. Diğer yanda sülüklerin kadim düşmanları olan likanlar ya da kurt adamlar. Şiddetli çatışmanın ardından, güzel ve kavgacı bir vampir olan Selene (Kate Beckinsale), likanların Michaelı kovaladığından şüphelenir ki bu, hem vampirlerin hem de kurt adamların insanlardan uzak durmayı tercih ettikleri ve onlarla ilgilenmedikleri göz önüne alındığında, bu çok alışılmadık bir durum gibi görünmektedir. Daha sonra şüphelerini patronu vampir Kravene (Shane Brolly) iletir ve patronu ona pek ilgi göstermez ve ona bu bölümü unutmasını emreder. Tuhaf bir şeyler olduğundan emin olan Selene, Kravenin emirlerine karşı gelir ve Michaelı yakalar. Onu kurt adamlardan koruyarak, bir insana olan ilgilerinin nedenini keşfetmeye çalışır. Ancak Selenenin hayal edemediği şey, Michaela aşık olacağı ve daha da kötüsü genç doktorun, herkesin öldüğünü düşündüğü Lycanların lideri Lucian (Michael Sheen) tarafından ısırılmasıdır. Bu, dolunay geldiğinde 2 gün içinde Michaelın en nefret ettiği şeye dönüşeceği anlamına geliyor: bir kurt adama. Michaelı ve yeni bir kurt adam ordusunun tehdidi altında olduğuna inandığı vampir klanını kurtarma mücadelesinde Selene, korkunç ve güçlü vampir Viktoru (Bill Nighy) 500 yıllık uykusundan uyandırır. Daha sonra, her iki klan için de korkunç sonuçlar doğurabilecek, uzun süredir saklanan bir sırrı keşfeder: Vampirlerin ve likanların güçlerini tek bir güçlü yaratıkta birleştiren yeni bir türe hayat verme planı. Viktor bunu ne pahasına olursa olsun engellemek istiyor çünkü uzak geçmişte bu varlığın ortaya çıkmasını engellemek için zaten korkunç bir şey yapmıştı ve şimdi de her şeyi yapacak.

 • 3. Labirent: Ölümcül Kaçış (2014)

  Labirent: Ölümcül Kaçış

  Kıyamet sonrası bir dünyada genç Thomas (Dylan OBrien), tüm hafızası silindikten sonra erkek çocuklardan oluşan izole bir topluluğa terk edilir. Kısa süre sonra kendisini bir labirentte sıkışıp kalmış halde bulur ve buradan kaçmak için diğer gençlerle güçlerini birleştirmek zorunda kalır.

 • 4. Jumanji: Vahşi Orman (2017)

  Jumanji: Vahşi Orman

  Jumanji: Ormana Hoş Geldinizde dört genç, tropik bir ormanda geçen bir video oyunuyla karşılaşır. Oyunun heyecanıyla mücadele için avatarlarını seçerler, ancak beklenmedik bir olay onların kurgusal evrene taşınmasına ve maceranın karakterlerine dönüşmesine neden olur.

 • 5. Labirent: Alev Deneyleri (2015)

  Labirent: Alev Deneyleri

  Labirentten kaçtıktan sonra Thomas (Dylan OBrien) ve ona Kayrandan kaçışında eşlik eden çocuklar artık çok farklı bir gerçeklikle yüzleşmek zorundadır: Dünyanın yüzeyi güneş tarafından yakılmıştır ve deforme olmuş yüzeylerle uğraşmak zorundadırlar. Onları canlı canlı yutmak isteyen Deliler adı verilen yaratıklar.