Favourites

Favourites

 • 1. Disenchantment (2018)

  Disenchantment

  Prensesin görevleri var ama içmeyi tercih ediyor. Özgür ruhlu Bean, iblis ve elf dostlarıyla ortalığı kasıp kavururken kralı çileden çıkarır.

 • 2. Alice in Borderland (2020)

  Alice in Borderland

  Alice in Borderland, aynı adlı Shonen Sunday mangasına dayanan bir Netflix orijinal bilim kurgu/korku/gerilim Japon televizyon dizisidir. Temel önermesi, Tokyo'nun neredeyse tamamen boşaltıldığı ve kalan birkaç kişinin hayatta kalabilmek için sadist ve şiddetli "oyunlar" oynamak zorunda olduğudur. Kento Yamazaki'yi Ryōhei Arisu olarak ve Tao Tsuchiya'yı Yuzuha Usagi olarak canlandırıyor. İlk sezon 10 Aralık 2020'de dünya çapında yayınlandı. İkinci sezonun Aralık 2022'de yayınlanması bekleniyor.

 • 3. Şahmaran (2023)

  Şahmaran

  "Şahmaran" dizisi, bir yandan yeni bir aşkın hikayesini anlatırken diğer yandan da eski bir aşkın reenkarnasyonunun gizemini keşfeder.

 • 4. Manifest (2018)

  Manifest

  Manifest , 24 Eylül 2018'de NBC'de yayınlanmaya başlayan doğaüstü bir drama dizisidir . Kaybolan ve düştüğü varsayılan, ancak beş buçuk yıl sonra yeniden ortaya çıkıp güvenli bir şekilde inen bir havayolu uçuşunu tasvir ediyor. Yetkililer çözülemez gibi görünen bir gizemle karşı karşıyadır ve yolcular ve mürettebat artık farkında olmadan arkalarında bıraktıkları hayatlarla uğraşmak zorundadır.

 • 5. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (2022)

  Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok

  Birinci Dünya Savaşı'nın Batı Cephesinde görev yapan genç bir Alman askerinin sürükleyici hikayesi. Paul ve yoldaşları, siperlerde canları ve birbirleri için savaşırken, savaşın ilk coşkusunun nasıl çaresizliğe ve korkuya dönüştüğünü ilk elden deneyimliyorlar...

 • 6. Lucifer (2016)

  Lucifer

  Orijinal düşmüş melek olan Lucifer, Cehennemde sıkılmış ve mutsuzdur ve Los Angeles'a emekli olmaya ve lüks bir gece kulübü açmaya karar verir. Kulübünün dışında işlenen bir cinayetin ardından, Chloe adında merak uyandıran bir cinayet masası dedektifiyle tanışır ve davaları çözmek için onunla ortak olur.

 • 7. Hanedan (2017)

  Hanedan

  Amerika'nın en zengin ailelerinden ikisi, Carrington'lar ve Colby'ler, servetlerini ve çocuklarını kontrol etmek için verdikleri mücadeleyi takip ediyor. Dizi, milyarder Blake Carrington'ın kızı Fallon Carrington ile bu WASP ailesinden ve Amerika'nın en güçlü sınıfından evli Hispanik bir kadın olan üvey annesi Cristal'e odaklanacak.