FAVORİLER

FAVORİLER

 • 1. The Flash (2023)

  The Flash

  Flash, zamanı önemli ölçüde bozan bir hareket olan annesinin öldürülmesini önlemek için zamanda geriye gider.

 • 2. Supernatural (2005)

  Supernatural

  İki erkek kardeş, babalarının izinden giderek avcılar olarak dünyayı dolaşan canavarlar, iblisler ve tanrılar da dahil olmak üzere birçok türden kötü doğaüstü varlıklarla savaşırlar.

 • 3. The Flash (2014)

  The Flash

  The Flash , DC Comics süper kahramanı The Flash and a Spin-Off of Arrow'a dayanan bir televizyon dizisi ve " Arrowverse " in ikinci şovu . Baş yapımcı olarak DC'den Geoff Johns ile Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin'i canlandırıyor. Dizi , 7 Ekim 2014'te The CW'de gösterime girdi. Central City'de genç bir adli tıp müfettişi olan Barry Allen, yeni STAR Labs Parçacık Hızlandırıcısının patlayıp bölgeye bilinmeyen enerjiler salmasından birkaç dakika sonra bir fırtınada yıldırım çarptı. Dokuz ay sonra komadan uyanan Barry, artık insanüstü hızlarda hareket etme yeteneğine sahip olduğunu keşfeder. Kalan STAR Labs ekibinin yardımıyla Barry bir kostüm giyer ve gücünü iyilik için kullanır, ancak Parçacık Hızlandırıcı kazası, onun ahlakını paylaşmayabilecek başka "meta-insanlar" yaratmıştır.

 • 4. The Winchesters (2022)

  The Winchesters

  Sam ve Dean'den önce ebeveynleri John ve Mary vardı. Anlatıcı Dean Winchester'ın bakış açısından anlatılan THE WINCHESTERS, John Winchester'ın Mary Campbell ile nasıl tanıştığını ve sadece aşklarını değil, tüm dünyayı kurtarmak için her şeyi tehlikeye attığını anlatan destansı, anlatılmamış bir aşk hikayesi. John, Vietnam'daki savaştan eve döndüğünde, gizemli bir karşılaşma, babasının geçmişinin izini sürmek için yeni bir görevi ateşler. Yolculuğunda, kendi babasının ortadan kaybolmasının ardından cevaplar arayan 19 yaşındaki iblis avcısı Mary ile yolları kesişir. İkisi birlikte, eğitim gören genç avcı Latika ve uyumlu avcı Carlos ile güçlerini birleştirerek aileleri hakkındaki gizli gerçekleri ortaya çıkarır.