DİZİLERİM

DİZİLERİM

 • 1. Fringe (2008)

  Fringe

  Fringe, JJ Abrams ve yurttaşları Alex Kurtzman ve Roberto Orci tarafından yaratılan bir FOX Bilim Kurgu dizisidir. Lost ve Alias'tan diğer JJ iş arkadaşları da işin içinde. Kavramsal olarak, birincil tehdidin Alien Invasion yerine Mad Scientist teröristleri olduğu The X-Files'tan farklı değil. Uygulamada The X-Files'ın CSI ile buluşması gibidir. JJ'in diğer şovları gibi, bir Alternatif Evren, gizemli "Gözlemciler" ve Action Girl ve daha en başından çılgın, sıra dışı olaylar. Tam bir Zihin dehası.

 • 2. FBI (2018)

  FBI

  Özel Ajanlar Maggie Bell ( Missy Peregrym ), ortağı Omar Adom "OA" Zidan ( Zeeko Zaki ) ve Kristen Chazal (Ebonée Noel) dahil olmak üzere bu birinci sınıf ajanlar, davaları inatla araştırmak için tüm yeteneklerini, zekalarını ve teknik uzmanlıklarını bir araya getiriyor. New York'u ve ülkeyi güvende tutmak için terörizm, organize suçlar ve karşı istihbarat da dahil olmak üzere muazzam büyüklükte. Ekip başlangıçta Sorumlu Özel Ajan Ellen Solberg ( Connie Nielsen ) tarafından yönetiliyor ve ikinci olarak Jubal Valentine ( Jeremy Sisto ) var. Nielsen pilottan sonra diziye bağlanamadığı için karakteri yazıldı ve yerine Dana Mosier ( Sela Ward ) geldi. O da Isobel Castille ile değiştirilecekti (Alana de la Garza ) ilk sezondan sonra. Stuart Scola ( John Boyd ) ikinci sezonda takıma katılır, ardından üçüncü sezonda Tiffany Wallace (Katherine Renee Turner) gelir.

 • 3. Cyberpunk: Edgerunners (2022)

  Cyberpunk: Edgerunners

  Anime, Night City'nin fütüristik distopik dünyasında hayatta kalmaya çalışan David Martinez adlı bir sokak çocuğunun etrafında dönen 10 bölümlük bağımsız bir hikaye. Bununla birlikte, bir trajedi baş gösterdiğinde, bir Edgerunner (aka, bir siberpunk) olmayı ve ona güçlü bir implant yerleştirmeyi seçer, bu da onu şehrin yeraltı dünyasına iter ve aralarında bir ağ kaçakçısı olarak bilinen bir grup paralı askere katılmaya yönlendirir. Şehri bir hapishane olarak gören ve aya kaçmak isteyen Lucy.

 • 4. Yellowstone (2018)

  Yellowstone

  Yellowstone , Taylor Sheridan tarafından ortaklaşa yaratılan ve yazılan Paramount Network'te yayınlanan bir New Old West drama dizisidir . Kevin Costner'ı canlandırıyorMontana'da 300.000 dönümlük bir sığır çiftliği olan ve ülkenin en büyüğü olan Yellowstone Çiftliği'nin sahibi John Dutton olarak. Ne yazık ki, büyük şehirden çok uzakta olmasına rağmen, Dutton ailesi zorluk üstüne zorlukla karşı karşıyadır - John, bireysel sorunlarına ve zorluklarına rağmen işlevsiz ailesini bir arada tutmakla kalmaz, aynı zamanda dışarıdan, Dutton çiftliğini almaya niyetli acımasız arazi geliştiricilerinden gelen tehditlerle karşı karşıya kalır. onların altından, ağırlıklı olarak beyaz çiftlikle olan sınırları sürtüşmenin bitmesine neden olmayan yerel Kızılderili kabilesine. Ancak John, zorluklara yabancı değildir ve düşmanları istediklerini elde etmek için kirli oynarsa ... çiftliğinin ve ailesinin güvenliğini ne pahasına olursa olsun sağlamak için o da yapacaktır.

 • 5. Dig (2015)

  Dig

  Yakın zamanda Kudüs'te görevlendirilen FBI Ajanı Peter Connelly, genç bir Amerikalının cinayetini araştırmaya başladığında, insanlık tarihinin akışını değiştirmekle tehdit eden eski bir uluslararası komployu ortaya çıkardığını fark eder. Tehlikeli kehanetin gerçekleşmek üzere olduğundan emin olan Peter, gizemini çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır. Norveç'teki ücra bir çiftlikten New Mexico'daki esrarengiz bir yerleşkeye, Kudüs'ün kıvrımlı tünellerine kadar, ifşa edilmesi dünyanın inançlarını kökünden sarsacak olan gerçeği arıyor.

 • 6. The 100 (2014)

  The 100

  Dizi, Dünya'yı harap eden bir nükleer kıyametten 97 yıl sonra, 2149'da başlıyor. Hayatta kalanların, o sırada yörüngede olan ve o zamandan beri Ark adı verilen tek bir büyük istasyonda birleşen on iki ulusal uzay istasyonunun sakinleri olduğu düşünülüyordu. Bu gemide yasalar katıdır ve kaynaklar azalmaktadır - yani Ark'ın liderler potansiyel bir çözüm olarak Dünya'ya dönüyor. Yüz çocuk suçlu, yeniden yerleşime uygun olup olmadığını görmek için bir indirme gemisiyle Dünya'ya gönderilir. Bir iniş kazası nedeniyle Sandık'tan ayrılan suçlular, yerde kamp kurmaya çalışır. Ancak grubun nihai liderleri - babasının bildiği için öldürüldüğü sır nedeniyle tek kişilik hücrede tutulan ayrıcalıklı bir genç kadın olan Clarke Griffin ( Eliza Taylor ) ve asi eski bir gardiyan olan Bellamy Blake ( Bob Morley ) Ark, yasadışı küçük kız kardeşi Octavia'yı ( Marie Avgeropoulos ) öğrendi) - Bilmediğiniz bir gezegende gençlerden oluşan işlevsel bir toplum kurmanın kendi başına yeterince zor olduğunu bulun, bir başka önemli zorluk daha var: Dünya üzerindeki tek insanlar onlar değil. Kamp, kıyametten sağ kurtulan ve 100 kişinin kendi bölgelerine inişinden memnun olmayan insanların klanları olan Grounders ile kısa sürede çatışmaya girer.

 • 7. S.H.I.E.L.D. Ajanları (2013)

  S.H.I.E.L.D. Ajanları

  Dizi, Marvel'ın kurgusal organizasyonu SHIELD'in (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division) faaliyetlerini anlatıyor. Ajan Phil Coulson, garip ve anormal olayları ve doğaüstü yeteneklere sahip kişileri araştırmakla görevli küçük, seçkin bir ajan ekibi kurar. Coulson'ın ajanlarının kendileri aşağı yukarı süper kahramanlar, bazıları uzun süredir sahada, bazıları ofis masasının arkasından işe alınıyor. İngiliz bilim adamları Leo Fitz ve Jemma Simmons da gruba katılacak. Coulson ayrıca adı ve geçmişi olmayan bir kadın olan bilgisayar uzmanı/hacker Skye'yi işe alır.

 • 8. Sense 8 (2015)

  Sense 8

  Travmatik bir olayın ardından, dünyanın sekiz farklı yerindeki sekiz yabancı kendilerini telepatik ve empatik olarak birbirine bağlı bulur. Hem bu yeni bağlantıyla hem de kendi kişisel yaşamlarıyla mücadele ederken, kontrollerinin dışındaki güçler onları manipüle etmeye veya yok etmeye çalışır. Şimdi sekiz kişi, kimin ve nedenin temeline inmeye çalışırken, farklı beceri setlerini ve deneyimlerini birbirlerine ödünç vererek birlikte çalışmalıdır.

 • 9. Westworld (2016)

  Westworld

  Westworld, yapay bilincin doğuşu ve günahın evrimi hakkında karanlık bir yolculuktur. Yakın gelecek ile yeniden tasavvur edilen geçmişin kesiştiği noktada yer alan film, ne kadar asil ya da ahlaksız olursa olsun her insanın iştahının tatmin edilebileceği bir dünyayı keşfediyor.

 • 10. Limitless (2015)

  Limitless

  Beyninin tüm yeteneklerini kullanma yeteneği kazanan genç bir adam, FBI tarafından danışman olarak işe alınır.

 • 11. 11.22.63 (2016)

  11.22.63

  Sıradan bir lise öğretmeni olan Jake Epping'e tarihi değiştirme şansı sunulur. Eski bir arkadaşı Jake'e zamanda geriye nasıl gidileceğini gösterdiğinde, Jake'e tamamlamaya boşuna uğraştığı bir görev verir: 22 Kasım 1963'te John F. Kennedy suikastını durdurmak. değişmek istemediğini ve tarihin akışını değiştirme girişimlerinin hızla tehlikeli hale gelebileceğini.

 • 12. You Are Wanted (2017)

  You Are Wanted

  Lukas Franke bir siber suç saldırısının kurbanıdır. Tüm kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri hacklenir ve eko-terörizme karışmakla suçlanır. Lukas, masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Ailesi, arkadaşları ve meslektaşları onun masumiyetinden şüphe duyar ve ondan şüphelenmeye başlar. Lukas, siber saldırıların arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışır ve durumu birlikte çözmeye çalıştığı başka bir kurban olan Lena Arandt'ı bulur. Birlikte, Alman BKA'dan (Federal Kriminal Polis) birinin bu suçun arkasındaki ipleri elinde tuttuğunu öğrenirler.