Boyle

Boyle

 • 1. The Boys (2019)

  The Boys

  The Boys, Garth Ennis ve Darick Robertson'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan, Prime Video'da yayınlanan ve Supernatural üne sahip Eric Kripke tarafından yönetilen bir televizyon dizisidir. 26 Temmuz 2019'da prömiyerini yaptı ve 3 Haziran 2022'de prömiyeri olan üçüncü sezonunu yayınlamayı tamamladı. Dizi, dördüncü sezon için yenilendi. Dizi, süper insan "Süperlerin" ünlü kültürünün kendi alt kümesi olduğu , zenginlik ve şöhrete sahip olmanın tüm karanlık yönlerini kucaklarken , onları mükemmel insanlar olarak görmenin keyfini çıkardıkları bir dünyada geçiyor. En büyük uyarı, bu süper "kahramanların" öncelikle, karı maksimize ederken şiddetlerini ve çöküşlerini örtbas etmek için aşırı çaba sarf eden Vought International tarafından istismar edilen bir pazarlama aracı olmasıdır. Hikaye, Voughts'un tarihinin daha derin sırlarını açığa çıkarırken, mavi yakalı cesaretleri ve kirli dövüşme istekleriyle yozlaşmış süper kahramanları devirmek için yola çıkan ve genel olarak "The Boys" olarak bilinen bir grup kanunsuzun etrafında dönüyor.

 • 2. Friends (1994)

  Friends

  Oldukça başarılı olan dizi, yirmili yaşlarındaki altı gencin günlük hayatını konu alıyor. Dizinin ana karakterleri şımarık “babasının kızı” Rachel Karen Green; Monica Eustace Geller, zorunlu olarak temiz ve düzenli şef; Chandler Muriel Bing, şakacı akıllı yumurta, aşkta şanssız ofis faresi; Joseph 'Joey' Francis Tribbiani, seks takıntılı çocuk oyuncu; Ross Eustace Geller, boşanmış, inek paleontolog ve Phoebe Buffay, korkak hippi, masöz, şarkıcı ve söz yazarı.

 • 3. Star Wars: Klon Savaşları (2008)

  Star Wars: Klon Savaşları

  Klon Savaşları galaksinin her yerinde gerçekleşiyor, bu da Jedi Şövalyelerinin barışı korumak ve düzeni yeniden kurmak için kendi yollarından çekilmesi gerektiği anlamına geliyor. Bunu yapmak için Cumhuriyetçi birliklerin Jabbanın ( Kevin Michael Richardson ) topraklarını geçmesi gerekiyor; Jabba buna ancak Jediların kaçırılan oğlu Ziroyu ( Corey Burton ) kurtarması durumunda izin verecektir. Anakin Skywalker ( Matt Lanter ) bu göreve gönderilir ve genç padawanı Ahsoka Tano ( Ashley Eckstein ) ona yardım etmekle görevlendirilir. Ancak Anakin, kendi sorumluluğunda bir padawanın olmasını istemiyor ve kendi başına hareket etmeyi tercih ediyor.

 • 4. The Boys Sunar: Şeytani (2022)

  The Boys Sunar: Şeytani

  The Boys: Diabolical, Prime Video dizisi The Boys'un (2019) bir Animasyon Antolojisi yan ürünüdür ve dizinin evreninde geçen sekiz animasyon kısa filmi sergiler. 4 Mart 2022'de prömiyerini yaptı ve yapımcılığını Titmouse üstlendi.

 • 5. Anarşinin Evlatları (2008)

  Anarşinin Evlatları

  Sons of Anarchy, FX kanalında yayınlanan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, bir motosiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club Redwood Original" (SAMCRO) ve onların hayatlarının özel ve kamusal açılardan nasıl etkilendiğini anlatır. Dizi, kuruluşundan bu yana Samcro'nun önde gelen üyelerinden Clay Morrow (Ron Perlman) ve onun oğlu Jax Teller (Charlie Hunnam) arasındaki ilişkiyi odak alır. Clay, Samcro'nun kuruluşunun ortaklarından biri olmasına rağmen, Jax'ın annesi Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) tarafından idam edilir. Bu olay, Jax'ın Samcro'nun geleceği hakkında fikirlerini değiştirmeye ve Clay'in izlediği yoldan ayrılmaya yol açar.

 • 6. The Sopranos (1999)

  The Sopranos

  Dizi, bir panik ataktan sonra gizlice bir terapistle görüşmeye başlayan North Jersey mafya babası Tony Soprano'nun ( James Gandolfini ) etrafında dönüyor . Neşe ve Gerçeklik Terapisi, sorunlu, sosyopatik annesi Livia'nın artık kendi başının çaresine bakamayacağı anlaşılınca huzurevine gönderilmesiyle çakışınca Neşe ve Gerçek Başlar. Oradan, dizi Tony'nin sorunlu ikili ailelerine odaklanıyor: biyolojik ailesi - uzun süredir acı çeken karısı Carmela, A öğrencisi olmayan kızı Meadow, başarısız oğlu AJ ve aynı derecede ahlaki açıdan iflas etmiş kız kardeşi Janice - ve dahil olduğu organize suç ailesi. acı amcası Junior, 'yeğeni' (aslında karısının kuzeni) Christopher ve daha fazlasını içerir.

 • 7. Supernatural (2005)

  Supernatural

  İki erkek kardeş, babalarının izinden giderek avcılar olarak dünyayı dolaşan canavarlar, iblisler ve tanrılar da dahil olmak üzere birçok türden kötü doğaüstü varlıklarla savaşırlar.

 • 8. Mayans M.C. (2018)

  Mayans M.C.

  Gang Law: The Maya, Gang Law destanının devamı niteliğindedir . Jax Teller sonrası bir dünyada geçen Ezekiel EZ Reyes hapisten yeni çıkmış ve Kaliforniya-Meksika sınırındaki Maya Kulübüne katılmıştır. Gururlu İspanyol bir ailenin yetenekli oğlu ve eski altın çocuk olan EZ için Amerikan rüyasının vizyonu, kartel şiddetinin ağırlığı altında parçalanmaya başlar. EZ kasabada yeni bir kimlik inşa ederken, intikam arzusu onu hiç istemediği ve kaçamayacağı bir hayata doğru sürüklüyor.