BlntOnen

BlntOnen

 • 1. Filthy Rich (2020)

  Filthy Rich

  Başarılı bir Hıristiyan televizyon ağı yaratmasıyla ünlü, mega zengin bir Güneyli aile olan Monreaux'larla tanışın. Şirketin dijital perakende kolunu başlatmanın eşiğindeyken, ailenin reisi Eugene bir uçak kazasında ölür ve eşi Margaret aile işinin başına geçer. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Eugene'nin görünüşteki ölümü, Eugene'nin tümü vasiyetine yazılmış üç gayri meşru çocuğun babası olduğunu öğrenince şaşkına dönen aileyi büyük ölçüde etkiler. Şimdi Margaret, varlıkları Monreaux ailesinin adını ve servetini tehdit eden yeni meşru varislerini kontrol etmek için iş zekasını ve Güneyli cazibesini kullanmalıdır.

 • 2. Dig (2015)

  Dig

  Yakın zamanda Kudüs'te görevlendirilen FBI Ajanı Peter Connelly, genç bir Amerikalının cinayetini araştırmaya başladığında, insanlık tarihinin akışını değiştirmekle tehdit eden eski bir uluslararası komployu ortaya çıkardığını fark eder. Tehlikeli kehanetin gerçekleşmek üzere olduğundan emin olan Peter, gizemini çözmek için zamana karşı yarışmak zorundadır. Norveç'teki ücra bir çiftlikten New Mexico'daki esrarengiz bir yerleşkeye, Kudüs'ün kıvrımlı tünellerine kadar, ifşa edilmesi dünyanın inançlarını kökünden sarsacak olan gerçeği arıyor.

 • 3. Boardwalk Empire (2010)

  Boardwalk Empire

  "Broadwalk Empire", 1920-1933 yılları arasında ABD'de tüketime yönelik içki satışının, üretiminin ve dağıtımının yasak olduğu "İçki Yasağı Yasası" döneminde gangsterler ve politikacılar arasındaki karmaşık ilişkileri konu almaktadır. Bir Atlantic City politikacısı, Yasak döneminde gangsterlerle işbirliği yaparak kanunun her iki tarafını da oynuyor.

 • 4. No Escape (2023)

  No Escape

  Lucy Clarke’nin aynı isimli romanından uyarlanan 7 bölümlük dizide; polisten kaçan Kana ve Kitty bir gemiye sığınır. Kaygısız, eğlence ve parti dolu bir hayata yelken açmayı hayal ederken yeni bir kâbusun içinde uyanacaklardır.

 • 5. London Spy (2015)

  London Spy

  Danny, bu çağdaş, duygusal gerilimde İngiliz casusluğunun tehlikeli dünyasına çekilen, girişken, hazcı bir romantik. Her ikisi de zıt dünyalardan olan anti-sosyal ama esrarengiz Alex'e aşık olur ve kısa süre sonra birbirleri için mükemmel olduklarını anlarlar. Ancak Alex aniden ortadan kaybolunca, Danny onun karmaşık ve kodlanmış dünyasını üstlenmek için tamamen yetersiz bir donanıma sahip olur. Genç, masum ve başıboş, gerçek için savaşmaya hazır olup olmadığına karar vermesi gerekiyor.

 • 6. Fantasy Island (2021)

  Fantasy Island

  Lüks bir adanın sahibi ve işletmecisi, bir grup misafiri görece inzivada en ayrıntılı fantezilerini yaşamaya davet ettiğinde, kaos hızla çöker.

 • 7. The Rookie: Feds (2022)

  The Rookie: Feds

  Niecy Nash-Betts, FBI Akademisi'ndeki en yaşlı çaylak olan Simone Clark'ı canlandırıyor.

 • 8. Godfather of Harlem (2019)

  Godfather of Harlem

  1960'ların başında on yıl hapis yattıktan sonra bir zamanlar darmadağın olduğu mahalleyi bulmak için dönen kötü şöhretli suç patronu Bumpy Johnson'a gevşek bir şekilde dayanıyor. İtalyan mafyası tarafından kontrol edilen sokaklarla Bumpy, Harlem'deki parçasını geri almaya çalışır.

 • 9. You Are Wanted (2017)

  You Are Wanted

  Lukas Franke bir siber suç saldırısının kurbanıdır. Tüm kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri hacklenir ve eko-terörizme karışmakla suçlanır. Lukas, masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Ailesi, arkadaşları ve meslektaşları onun masumiyetinden şüphe duyar ve ondan şüphelenmeye başlar. Lukas, siber saldırıların arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışır ve durumu birlikte çözmeye çalıştığı başka bir kurban olan Lena Arandt'ı bulur. Birlikte, Alman BKA'dan (Federal Kriminal Polis) birinin bu suçun arkasındaki ipleri elinde tuttuğunu öğrenirler.

 • 10. Limitless (2015)

  Limitless

  Beyninin tüm yeteneklerini kullanma yeteneği kazanan genç bir adam, FBI tarafından danışman olarak işe alınır.

 • 11. Last Chance U: Basketball (2021)

  Last Chance U: Basketball

  Doğu Los Angeles'taki bu sahada, güçlü inançlara sahip bir koç, üniversite potansiyellerini tam olarak geliştirmeyi uman gençlerden oluşan bir ekibe liderlik ediyor.