Best Of MYO

Best Of MYO

 • 1. Succession (2018)

  Succession

  Veraset Krizini daha da karmaşık hale getiren şey, Roy ailesinin devasa servetinin hepsini kendi içine çekmiş ve gerçeklikten kopmuş hale getirmesidir, bu da kaçınılmaz olarak birbirleriyle ve etraflarındaki dünyayla olan ilişkilerini zehirler. Şımarık büyümek ve hiçbir şey istememek, Roy çocuklarının her birini gerçek bir iş ahlakından yoksun bıraktı. Logan'ın onları kendisi kadar acımasız olmaları için yetiştirme çabaları da büyük ölçüde geri tepti, çünkü sıfır sadakatle ve kendi babaları da dahil olmak üzere herkesi arkadan bıçaklama istekliliğiyle sonuçlandılar.

 • 2. In From the Cold (2022)

  In From the Cold

  In From the Cold , 2021 yapımı bir bilim kurgu aksiyon casus gerilim dizisidir. 28 Ocak 2022'de Netflix orijinali olarak yayınlandı . Jenny Franklin ( Margarita Levieva ) , kızı Becca'nın Madrid'deki artistik patinaj turnuvasına eşlik ederken , kendisini SVR suikastçısı Anya "the Whisper" Petrova olarak geçmişini ortaya çıkaran gizli ajanlar tarafından kaçırılırken bulur. Jenny, bir dizi şüpheli cinayeti araştırmak için Chauncey Lew (Cillian O'Sullivan) ve Chris Clarke'a (Charles Brice) yardım etmek zorunda kalır.

 • 3. Scenes from a Marriage (2021)

  Scenes from a Marriage

  Mira (Jessica Chastain) ve Jonathan (Oscar Isaac) çok klasik gibi görünen bir evliliğe sahiptir. Örnek ve neredeyse kusursuz, sosyal normlara göre model bir çift olarak yaşıyorlar. Partneriniz için sevgi dolu, düşünceli ve ölçülü: Böyle olması gerekiyor. Ancak aşkın çift için tuzakları da vardır. Ufak bir tartışma yüzünden ahenkli evlilik bozulunca, sonun başlangıcı olur. Mira ve Jonathan'a yıllarca destek olan bozulmamış cephe her geçen gün parçalanıyor ve o andan itibaren nefret, aşk, arzu, uyumsuzluk ve dile getirilmeyen duyguların karışımıyla torpilleniyor. İki sevgili için yolculuk kaçınılmaz olarak boşanmaya doğru gidiyor gibi görünüyor. Ama sonunda aşk ve evliliğin onlar için gerçekte ne anlama geldiği sorusuna açıklık getirmek istiyorlar.

 • 4. Tales from the Loop (2020)

  Tales from the Loop

  Simon Stålenhag'ın harikulade tablolarından ilham alan Tales from the Loop, evrenin gizemlerini çözmek ve keşfetmek için inşa edilmiş bir makine olan Loop'un üzerinde yaşayan insanların akıl almaz maceralarını keşfediyor - daha önce bilim kurguya havale edilen şeyleri mümkün kılıyor.