Babayev

Babayev

 • 1. Arrow (2012)

  Arrow

  Milyarder playboy Oliver Queen ( Stephen Amell ), ailesinin yatı The Queen's Gambit Pasifik'te şiddetli bir fırtınada battıktan sonra beş yıldır kayıp olan ve ölü olduğu sanılan, Kuzey Çin Denizi'ndeki ücra bir adada canlı olarak bulunur. Starling City'deki evine döndüğünde annesi Moira ( Susanna Thompson ), küçük kız kardeşi Thea ( Willa Holland ) ve en iyi arkadaşı Tommy Merlyn ( Colin Donnell ) ile karşılaşır.) onu eve hoşgeldin, ancak Oliver'ın adadaki çilesinin ve ailesinin yatının batması sırasında uğradığı kayıpların, Oliver'ın babası Robert ve eski kız arkadaşının kız kardeşi Sara'nın da dahil olduğu altı kişinin daha değiştiğini seziyorlar. Lance de gemideydi. Oliver kibirli, sadakatsiz bir playboy olarak yaptığı eylemleri umutsuzca telafi etmek isterken, dönüştüğü adam hakkında sessiz kalıyor. En önemlisi , batma sırasında onu birlikte aldattığı eski kız arkadaşı Laurel Lance ( Katie Cassidy ) ile barışmak istiyor . Oliver ilk başta eskiden olduğu gibi zengin, tasasız ve umursamaz fahişe rolünü oynamaya çalışırken, ailesinin yanlışlarını düzeltmek, toplumun kötülükleriyle savaşmak için gizlice Hood'un suçla savaşan kişiliğini - bir kanunsuz - yaratır, ve Starling Şehri'ni eski ihtişamına kavuşturun. Başlangıçta, Starling City için adalet arama nedenleri, görünüşe göre rahmetli babası tarafından yapılan bir itiraftan kaynaklanıyor ve babası, ölmeden önce Oliver'a, ailelerinin muazzam servetinin başkalarının acısıyla şekillendiğini bildirdi.

 • 2. Godfather of Harlem (2019)

  Godfather of Harlem

  1960'ların başında on yıl hapis yattıktan sonra bir zamanlar darmadağın olduğu mahalleyi bulmak için dönen kötü şöhretli suç patronu Bumpy Johnson'a gevşek bir şekilde dayanıyor. İtalyan mafyası tarafından kontrol edilen sokaklarla Bumpy, Harlem'deki parçasını geri almaya çalışır.

 • 3. Last Chance U: Basketball (2021)

  Last Chance U: Basketball

  Doğu Los Angeles'taki bu sahada, güçlü inançlara sahip bir koç, üniversite potansiyellerini tam olarak geliştirmeyi uman gençlerden oluşan bir ekibe liderlik ediyor.

 • 4. Warrior (2019)

  Warrior

  İç Savaş'ın ardından San Francisco'nun Çin Mahallesi'nin zemininde geçen Warrior, Çin'den yeni gelen ve kendisini kanlı Çin Mahallesi Tong savaşlarının ortasında bulan genç bir dövüş sanatları dahisinin hikayesini anlatıyor.

 • 5. The Witcher (2019)

  The Witcher

  De Hekser Geralt van Rivia, bir canavar avcısı olarak profesyonel bir canavar avcısı olarak, ontdekken'deki en büyük evlerde ağır ağır, para kazanmak ve eğlenmek için çok zaman harcıyor.