Arrowverse

Arrowverse

 • 1. Vixen (2015)

  Vixen

  Dizi, hayvanların yeteneklerini benimseme becerisine sahip bir süper kahraman olan Mari McCabe, nam-ı diğer Vixen'i konu alıyor. TV şovu, CW şovları The Flash ve Arrow ile aynı evrende geçecek.

 • 2. Arrow (2012)

  Arrow

  Milyarder playboy Oliver Queen ( Stephen Amell ), ailesinin yatı The Queen's Gambit Pasifik'te şiddetli bir fırtınada battıktan sonra beş yıldır kayıp olan ve ölü olduğu sanılan, Kuzey Çin Denizi'ndeki ücra bir adada canlı olarak bulunur. Starling City'deki evine döndüğünde annesi Moira ( Susanna Thompson ), küçük kız kardeşi Thea ( Willa Holland ) ve en iyi arkadaşı Tommy Merlyn ( Colin Donnell ) ile karşılaşır.) onu eve hoşgeldin, ancak Oliver'ın adadaki çilesinin ve ailesinin yatının batması sırasında uğradığı kayıpların, Oliver'ın babası Robert ve eski kız arkadaşının kız kardeşi Sara'nın da dahil olduğu altı kişinin daha değiştiğini seziyorlar. Lance de gemideydi. Oliver kibirli, sadakatsiz bir playboy olarak yaptığı eylemleri umutsuzca telafi etmek isterken, dönüştüğü adam hakkında sessiz kalıyor. En önemlisi , batma sırasında onu birlikte aldattığı eski kız arkadaşı Laurel Lance ( Katie Cassidy ) ile barışmak istiyor . Oliver ilk başta eskiden olduğu gibi zengin, tasasız ve umursamaz fahişe rolünü oynamaya çalışırken, ailesinin yanlışlarını düzeltmek, toplumun kötülükleriyle savaşmak için gizlice Hood'un suçla savaşan kişiliğini - bir kanunsuz - yaratır, ve Starling Şehri'ni eski ihtişamına kavuşturun. Başlangıçta, Starling City için adalet arama nedenleri, görünüşe göre rahmetli babası tarafından yapılan bir itiraftan kaynaklanıyor ve babası, ölmeden önce Oliver'a, ailelerinin muazzam servetinin başkalarının acısıyla şekillendiğini bildirdi.

 • 3. Supergirl (2015)

  Supergirl

  Süpermen'in kuzeni olan ve aynı zamanda Süper Kız olarak da bilinen Kara Danvers, CatCo Worldwide Media'da muhabir olarak yaptığı iş ile National City'yi ve The National City'yi elinde tutmak olan süper gizli bir hükümet kuruluşu olan Extra-Normal Operasyonlar Departmanı'ndaki çalışması arasında denge kuruyor. Dünya – uğursuz tehditlere karşı güvende.

 • 4. The Flash (2014)

  The Flash

  The Flash , DC Comics süper kahramanı The Flash and a Spin-Off of Arrow'a dayanan bir televizyon dizisi ve " Arrowverse " in ikinci şovu . Baş yapımcı olarak DC'den Geoff Johns ile Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin'i canlandırıyor. Dizi , 7 Ekim 2014'te The CW'de gösterime girdi. Central City'de genç bir adli tıp müfettişi olan Barry Allen, yeni STAR Labs Parçacık Hızlandırıcısının patlayıp bölgeye bilinmeyen enerjiler salmasından birkaç dakika sonra bir fırtınada yıldırım çarptı. Dokuz ay sonra komadan uyanan Barry, artık insanüstü hızlarda hareket etme yeteneğine sahip olduğunu keşfeder. Kalan STAR Labs ekibinin yardımıyla Barry bir kostüm giyer ve gücünü iyilik için kullanır, ancak Parçacık Hızlandırıcı kazası, onun ahlakını paylaşmayabilecek başka "meta-insanlar" yaratmıştır.

 • 5. DC's Legends of Tomorrow (2016)

  DC's Legends of Tomorrow

  DC's Legends of Tomorrow, The CW tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera televizyon dizisidir. Dizi, DC Comics karakterlerinden oluşan bir grup süper kahraman ve anti-kahramanın hikayesini anlatır. Dizide, karakterler, zaman yolculuğu yaparak geçmiş, şimdi ve gelecekteki olayları düzene sokmaya çalışır. Bu sırada, grupla birlikte zaman yolculuğu yapan Rip Hunter, tarihin dengesini koruma amacıyla geçmişte ve gelecekteki olayları düzene sokmaya çalışır. Dizi, süper kahramanların ve anti-kahramanların hikayelerini birleştirir ve izleyicilere fantastik aksiyon ve macera dolu bir dünya sunar. Aynı zamanda, zaman yolculuğu konusunu işler ve geçmişte ve gelecekteki olayların nasıl birbirlerine bağlı olduğunu gösterir.

 • 6. Black Lightning (2018)

  Black Lightning

  Jefferson Pierce ( Cress Williams ) bir zamanlar Black Lightning'di, topluluğunun onları 100 olarak bilinen bir suç çetesinden korumak zorunda olduğu tek kahramandı. okul müdürü ve kızları Anissa ( Nafessa Williams ) ve Jennifer'ı ( China Anne McClain ) savaşta riske atmadan büyütün. Ancak, 100 onun yaptığı gibi gitmedi ve şehir, okul ve Pierce'ın ailesi için daha da büyük bir tehlike haline geldi ve Jefferson, değer verdiği her şeyi korumak istiyorsa bir süper kahramanın hayatına geri dönmelidir. . Ayrıca babalarının geçmişi hakkında karanlıkta bırakılan kızları, her biri kendi güçlerini sergilemeye başlayınca kafası karışır...

 • 7. Batwoman (2019)

  Batwoman

  Kate Kane hiçbir zaman Gotham'ın yeni kanun koyucusu olmayı planlamamıştı. Batman'in gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından üç yıl sonra, Gotham çaresizlik içindeki bir şehirdir. Sosyal adalet tutkusu ve aklındakini söyleme yeteneğiyle donanmış olan Kate, Batwoman olarak Gotham'ın gölgeli sokaklarında süzülüyor. Ama ona henüz kahraman deme. Umutsuzca bir kurtarıcı arayan bir şehirde, Gotham'ın umut sembolü olma çağrısını kabullenmeden önce kendi şeytanlarının üstesinden gelmesi gerekir.