alora

alora

 • 1. Friends (1994)

  Friends

  Oldukça başarılı olan dizi, yirmili yaşlarındaki altı gencin günlük hayatını konu alıyor. Dizinin ana karakterleri şımarık “babasının kızı” Rachel Karen Green; Monica Eustace Geller, zorunlu olarak temiz ve düzenli şef; Chandler Muriel Bing, şakacı akıllı yumurta, aşkta şanssız ofis faresi; Joseph 'Joey' Francis Tribbiani, seks takıntılı çocuk oyuncu; Ross Eustace Geller, boşanmış, inek paleontolog ve Phoebe Buffay, korkak hippi, masöz, şarkıcı ve söz yazarı.

 • 2. How I Met Your Father (2022)

  How I Met Your Father

  Sophie yakın gelecekte oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini anlatıyor: bizi Sophie ve sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubunun kim olduklarını, ne olduklarını anlamaya çalıştıkları 2021 yılına geri götüren bir hikaye. hayattan çıkmak istiyorlar ve flört uygulamaları ve sınırsız seçenekler çağında nasıl aşık olunur.

 • 3. The Last of Us (2023)

  The Last of Us

  The Last of Us , Naughty Dog tarafından yaratılan aynı adlı PlayStation video oyununa dayanan, yakında çıkacak bir kıyamet sonrası drama dizisidir. Televizyon için Craig Mazin ( Çernobil ) ve Neil Druckmann (orijinal oyunun yazarı ve yönetmeni) tarafından geliştirildi. 15 Ocak 2023'ten itibaren HBO'da yayınlanacak. Mantar zombilerinin kuşattığı bir Amerika'da geçen dizide Pedro Pascal , kızının kaybıyla yıkılmış bir adam olan Joel'i canlandırıyor. Genç Ellie'ye ( Bella Ramsey ) bir zamanların büyük ulusu boyunca tehlikeli bir yolculukta eşlik etme görevini üstlendiğinde, kendisine beklenmedik ikinci bir şans bulur. Ayrıca Gabriel Luna, Anna Torv, Merle Dandridge, Murray Bartlett, Nico Parker, Storm Reid ve Nick Offerman da rol alıyor.

 • 4. Supernatural (2005)

  Supernatural

  İki erkek kardeş, babalarının izinden giderek avcılar olarak dünyayı dolaşan canavarlar, iblisler ve tanrılar da dahil olmak üzere birçok türden kötü doğaüstü varlıklarla savaşırlar.

 • 5. Pretty Little Liars: The Perfectionists (2019)

  Pretty Little Liars: The Perfectionists

  Beacon Heights kasabasında, birinci sınıf üniversitelerinden başarılı sakinlerine kadar her şey mükemmel görünüyor. Ancak, birçok küçük kasaba gibi, Beacon Heights'ta da hiçbir şey göründüğü gibi değildir, çünkü mükemmel olma ihtiyacı kasabanın ilk cinayetine yol açar.