AhmetCan

AhmetCan

 • 1. The Walking Dead: World Beyond (2020)

  The Walking Dead: World Beyond

  Zombi kıyametinde yetiştirilen ilk nesil olan kahraman bir genç grubu, babalarını ve muhtemelen dünyayı kurtarmak için ülke çapında bir yolculuğa çıkmak üzere evlerinin güvenliğini terk etmeye ilham veren bir mesaj alır.

 • 2. To the Lake (2019)

  To the Lake

  Korkunç bir veba baş gösterir ve bir grup hayatlarını riske atmaya karar verir. İnsanlık, uygarlığının sonuyla yüzleşirken hayatta kalma mücadelesi veriyor.

 • 3. Fear the Walking Dead (2015)

  Fear the Walking Dead

  Fear the Walking Dead , The Walking Dead Television Universe'deki ikinci televizyon Zombie Apocalypse dizisidir . The Walking Dead orijinal çizgi romanın uyarlaması olsa da Fear , Robert Kirkman tarafından dizi için yaratılan orijinal karakterlerin yer aldığı orijinal bir hikaye. Fear the Walking Dead'i abla serisinden daha fazla ayıran şey, öncülü ve zaman çizelgesindeki yeridir. The Walking Dead kıyamete iki ay kala başlıyor. Fear the Walking Dead , Zombie Apocalypse'i ilk günlerinde gösteriyor, çünkü ülkeyi kasıp kavuran garip bir virüse dair haberler gelmeye başlıyor. Ardından, bir Los Angeles ailesinin, ardından gelen kitlesel histeri sırasında hayatta kalma mücadelesi ve ölüler dirilmeye başlarken toplumun çöküşünün kaosu var. 2. Sezondan itibaren dizi, ana oyuncu kadrosunu Kuzey Amerika'nın kıyamet sonrası Batı Kıyısı'nda gezinirken göstererek serinin köklerine geri dönüyor.

 • 4. Tales of the Walking Dead (2022)

  Tales of the Walking Dead

  Dead-verse'ten yeni ve zaten tanıtılmış karakterlere odaklanan bağımsız saatlerden oluşan antoloji serisi.